- Menu główne -

Salon okien i drzwi w Tarnowie

Grupa MAGNUM

       Grupa Magnum to firma która prosperuje na tarnowskim rynku już od 1996 roku.Salon Firmowy i Zakład Produkcyjny usytuowany przy ulicy Tuchowskiej 62  w Tarnowie. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania opierając się na fachowej wiedzy oraz zdobytym doświadczeniu. Cenimy sobie przede wszystkim zadowolenie klienta!!! Razem budujemy nie tylko lepszy wizerunek domowych przestrzeni ale też zaufanie które utwierdza naszych klientów w przekonaniu że dokonali właściwego wyboru korzystając z naszych usług.

Grupa MAGNUM to kilka obszarów działalności:

1. W Salonie Firmowym sprzedajemy okna firm AdamS i Drutex, drzwi oraz rolety zewnętrzne.
2. W ramach kompleksowego wykończenia przestrzeni mieszkalnych polecamy szeroki wybór parapetów zewnętrznych oraz parapetów wewnętrznych wpływających na wizerunek okien w naszym mieszkaniu.
3. Jesteśmy producentem roletek tekstylnych wewnętrznych oraz moskitier.
4. Oprócz roletek wewnętrznych posiadamy także różne rodzaje żaluzji produkowanych przez firmę Perfecta.
5. Oferujemy również sprzedaż drzwi wewnetrznych (płytowe, drewniane) oraz drzwi zewnętrznych (PCV, aluminiowe, drewniane, metalowe) poszczególnych producentów: Drutex, AdamS, Promesa, Derpal, Erkado, Agmar, Stolpaw.
6. Zajmujemy się także produkcją zabudów balkonowych i tarasów. Nasza oferta obejmuje dwa systemy wykonania: ramowy oraz bezramowy.
7. W naszej firmie znajdą Państwo również bramy takich producentów jak Wiśniowski i Hormann oraz ogrodzenia firmy Joniec.
8.  Ostatnim już i bardzo praktycznym rozwiązaniem które możemy Państwu zaoferować są Inteligentne Systemy Automatyki Domowej firmy FIBARO. Wbrew pozorom ta nieskomplikowana ale jakże nowoczesna technologia jest niezwykle ekonomiczna w porównaniu do możliwości jakie uzyskujemy po jej zainstalowaniu.

 

UWAGA !!!

Każda osoba która nas skutecznie poleca otrzymuje od naszej firmy MOSKITIERĘ OKIENNĄ STANDARD gratis!!!

 

 

Najnowsze informacje

  • Zmiana dni pracy (Aktualności) 2015-10-16 15:58:15

    W okresie zimowym salon będzie zamknięty w soboty. Zostajemy do dyspozycji e-mail. Przepraszamy za utrudnienia.

    Czytaj więcej: Zmiana dni pracy

  • Oryginalny ciepły parapet (Technologie) 2015-08-27 06:18:40

    Na rynku pojawia się coraz więcej producentów pseudo ciepłych parapetów, warto zwracać uwagę na budowę ciepłych parapetów. Firma Klinar jest wynalazcą ciepłego parapetu i posiada na niego patenty, produkuje je z należytą starannością prowadząc przy tym szereg badań potwierdzanych atestami. Ciepły parapet dzięki swoim właściwościom i przeznaczeniu staje się bardzo popularny, co sprawia że inni zaczynają go podrabiać ale czy robią to dobrze? Zobacz sam na czym polegają różnice w ich budowie.

    Czytaj więcej: Oryginalny ciepły parapet