O firmie

 

Misja firmy

 

 

Dlaczego GM?

Istniejemy, by pomagać firmom w wykonywaniu prawidłowego montażu stolarki i tym samym chronić inwestorów przed fuszerkami niosącymi dla nich wymierne straty.

Wierzymy, że w ten sposób przyczyniamy się to poprawy świadomości wśród całej branży oraz zwiększeniu świadomości inwestorów, którzy są narażeni na niewłaściwy wybór wykonawców.
Pomagamy w rozwoju naszych klientów, staramy się ułatwiać im życie.

Jak?

Zatrudniamy pasjonatów wierzących, że pomagając i dbając o każdego klienta, ułatwiamy mu życie, godnie ich wynagradzamy, aby nasi pracownicy mogli godnie żyć.

Sami stale się szkolimy i poszerzamy swoją wiedzę techniczną.

Pomagamy w zrozumieniu potrzeb inwestorów, szkoląc sprzedawców i montażystów.

Tworzymy produkty spełniające potrzeby właściwego montażu.

Piszemy oprogramowania ułatwiające właściwy dobór elementów montażowych.

Co?

Prowadzimy nowoczesną hurtownię ułatwiającą życie sprzedawcom i montażystom, dostarczamy im wiedzę i materiały do prawidłowego montażu stolarki.

Nazywam się Tadeusz Romański

           Nazywam się Tadeusz Romański i jestem właścicielem tego sklepu. Własną działalność prowadzę od 1996 roku, a z branżą stolarki okiennej jestem związany już ponad 15 lat. W tym czasie opiekowałem się grupą ponad 250 dealerów w kraju i za granicą z ramienia producentów okien takich jak: MONTOSTAL-ESTE – 2 lata, Drutex – 11 lat a obecnie AdamS. Poza obsługą dealerów doradzałem klientom indywidualnym w wyborze stolarki okiennej.


Przez ten okres zdobyłem ogromną wiedzę i doświadczenie zarówno w kwestii samej stolarki, jak i sposobów jej montażu, który na przestrzeni lat ulega zmianom. Zmiany te wywołane są zarówno większymi wymogami obowiązującymi na rynku stolarki okiennej, jak i coraz większym zainteresowaniem klientów, którzy stojąc przed wyborem stolarki i montażu chcą sięgnąć po dobre i sensowne rozwiązania. Ostatnie lata pokazały, że nie wystarczy znać się na oknach, ale coraz ważniejszym staje się odpowiedni sposób ich montażu. Wielu sprzedawców okien (dealerów) wciąż ma zbyt małą wiedzę na ten temat i właśnie to skłoniło mnie do projektu otwarcia sklepu, zawierającego wszystkie niezbędne produkty – w cenach hurtowych – potrzebne do profesjonalnego montażu stolarki. Jestem osobą znaną w branży, co bez trudu pozwoliło mi dotrzeć do kluczowych producentów systemów montażowych.

Sklep GrupaMAGNUM to coś więcej niż produkty

         Bazując na własnym doświadczeniu oraz dostępie do specjalistów z branży chcemy służyć pomocą w zakresie stosowania i doboru odpowiednich produktów oferowanych przez nasz sklep. W naszej firmie pracuje zespół ludzi posiadających ogromną wiedzę w tym zakresie, dostępnych do Państwa dyspozycji on-line. Zajmujemy się między innymi pomocą w doborze konsol montażowych do konkretnych projektów, organizujemy i prowadzimy szkolenia teoretyczne i praktyczne na terenie naszego kraju. Stale zwiększamy nasz asortyment produktów, które ułatwiają montaż stolarki i podnoszą jego właściwości.

Nasza priorytet to maksymalna szybkość realizacji zamówień  

         Zawierając umowy dystrybucyjne jednym z najważniejszych dla nas elementów, był szybki dostęp do produktów, zwłaszcza tych wykonywanych na zamówienie np. taki jak ciepłe parapety. W wielu przypadkach towar jest wysyłany bezpośrednio do Państwa od naszych dostawców, co wpływa na minimalny czas realizacji zamówień. Szybki sposób dostaw jest naszym wyróżnikiem na rynku. Wyroby gotowe – te o największym zapotrzebowaniu posiadamy na swoim magazynie.


Notice: Undefined index: ccfwp_defer_time in /home/grupamag/domains/test3.grupamagnum.eu/public_html/wp-content/plugins/critical-css-for-wp/includes/javascript/delay-js.php on line 168